Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Stomatologia | 1 komentarz

Wybielanie zębów plazmową lampą

Każdy chciały mieć śnieżnobiały uśmiech niczym niejeden aktor. Na szczęście wszytko jest możliwe. Wystarczy skorzystać z możliwości jakie daje profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym.Jednym sposobów na wybielanie zębów jest…

Jednym sposobów na wybielanie zębów jest zastosowanie specjalnej plazmowej lampy. Na czym takie zabieg polega. Czy to boli. Wybielanie zębów lampą plazmową polega na zastosowaniu specjalnych lamp, które emitują zimne światło. Zaletą tego zabiegu jest to, że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. A kuracja wybielająca trwa około godziny. Warto podkreślić, że wybielanie zębów tą metodą jest całkowicie bezpieczne i nie przyczynia się do powstawania uszkodzeń ani zębów, ani dziąseł.

Warto też wiedzieć, że efekty…

Warto też wiedzieć, że efekty kuracji mogą utrzymywać się nawet do dwóch lat. Niestety wybielanie zębów tą metodą jest dość kosztowne. Dlatego też nie wszyscy mogą pozwolić sobie na skorzystanie z plazmowej lampy.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 17/07/2011

    Pomimo, że kosztowny zabieg nie zawsze jest skuteczny. Osoby, które przyjmowały dużo antybiotyków w przeszłości nie będą miały aż tak widocznego efektu, jakiego oczekiwałyby.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>