Demoty

Napisane przez dnia 10 sierpnia, 2011 w Medycyna | 2 komentarze

Uniwersalne testy

Testy ciążowe znane są już od dość dawna, ale w Polsce zagościły na dobre zaledwie kila lat temu. Trudno powiedzieć, czy przyczyną był brak technologicznych możliwości produkcyjnych i niedostępność testów w aptekach, czy też brak świadomości polskich kobiet, które po nie sięgały.Wyniki testu ciążowego mogą być przecież pierwszą…

Wyniki testu ciążowego mogą być przecież pierwszą szybką informacją, co do ewentualnego zapłodnienia, jeśli dochodzi do opóźnienia okresu. Dla większości kobiet jest to ważna informacja. Dodatkową zaletą jest fakt, że takie testy ciążowe nie wymagają poświęcenia czasu na wizytę w laboratorium i czekania całą dobę na wynik. Badanie przeprowadza się samodzielnie w domu, a wynik testu ciążowego znany jest w ciągu kilku minut. Obecnie nie tylko dostępność testerów jest powszechna i można je kupić w każdej aptece bez recepty, ale i informacja o nich dociera do kobiet z różnych źródeł, dzięki czemu wiedzą o takiej możliwości.

W sytuacjach wątpliwych mogą natychmiast przeprowadzić…

W sytuacjach wątpliwych mogą natychmiast przeprowadzić badanie, a wyniki testu ciążowego pozwolą na rozwianie wątpliwości i podjecie stosownych kroków. Oczywiście samo badanie nie zwalnia kobiety z konieczności wizyty u lekarza, ale przynajmniej nie zmusza jej do takiej wizyty bez potrzeby, kiedy okazuje się, że ciąży nie ma.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

2 Comments

  1. 23/08/2011

    Podoba mi się to, że zostały wynalezione testy ciążowe. Dzięki nim można się dowiedzieć, że jest się w ciąży w szybki i bezbolesny sposób. Jeśli wynik będzie pozytywny to należy się potem udać do lekarza.

  2. 28/08/2011

    Testy ciążowe można kupić w każdej aptece. Ja jak starałam się o dziecko to większe zamówienie zrobiłam przez internet na allegro. Ceny tam są dużo niższe od tych w aptekach.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>