Demoty

Napisane przez dnia 11 sierpnia, 2011 w Medycyna | 1 komentarz

Testy ciążowe – wykonanie

Po testy ciążowe sięga coraz więcej kobiet. Nie ma się czemu dziwić, bowiem jest to najszybszy, a zarazem najprostszy sposób na to, by sprawdzić, czy nie doszło do zapłodnienia. A ponieważ testy ciążowe można znaleźć w każdej aptece, dostęp do nich jest nieograniczony.Warto wiedzieć, że na wyniki testu…

Warto wiedzieć, że na wyniki testu ciążowego ma wpływ wiele czynników. Wiarygodność zależy zatem przede wszystkim od tego, czy test zostanie wykonany prawidłowo. By mieć pewność, że wynik testu ciążowego jest zgodny ze stanem faktycznym, należy wykonać go rano. A to dlatego, że to właśnie w porannym moczu znajduje się największa ilość gonadotropiny kosmówkowej. By mieć pewność, że test jest wykonany prawidłowo, należy zaaplikować kilka kropli moczu na płytkę. Nie może być ich zbyt dużo ani za mało. Kolejnym krokiem jest odczekanie kilku minut( najczęściej wynik testu ciążowego pojawia się po dwóch minutach ), by wynik mógł się ujawnić.

Jeśli pojawią się dwie kreski – to znak, że kobieta spodziewa się dziecka. Jeśli jest tylko jedna kreska( w okienku kontrolnym ), test dał wynik negatywny. By utwierdzić się w przekonaniu, że dany wynik jest prawidłowy, należy wykonać test ponownie Można także zdecydować się na precyzyjniejsze badania laboratoryjne.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 26/08/2011

    Test ciążowy bardzo łatwo się wykonuje. Wystarczy kupić odpowiedni w aptece, jeden z droższych, żeby wynik był pewny. I należy oddać mocz, a następnie go zanurzyć w nim. Wtedy pokaże się jedna lub dwie kreski.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>