Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Dzieci | 1 komentarz

Testy ciążowe strumieniowe

Testy ciążowe to bardzo popularne narzędzie za pomocą którego można sprawdzić czy nasze podejrzenia odnośnie ciąży są prawdziwie. Należy jednak pamiętać, że taki test to nie wyrocznia i podejrzenie ciąży najlepiej jest wyjaśnić u lekarza ginekologa.


Testy ciążowe dostępne są w kilku rodzajach. Jednym z dostępnych rodzajów jest test strumieniowy, inaczej zwany także patyczkiem. Testy ciążowe strumieniowe to jedna z możliwości. Przez wiele stron poświęconych ciąży i dziecku te testy są polecane. Testy ciążowe strumieniowe są najdroższymi opcjami testów, ale jednocześnie są najłatwiejszymi w zastosowaniu. Mają swoje wady i zalety, a ich działanie polega na tym, że patyczek testu posiada ochraniającą plastikową nasadkę, która redukuje możliwość wystąpienia błędu oraz możliwość oddania moczu bezpośrednio na końcówkę absorbującą. Oznacza to, że naczynia do moczu nie jest potrzebne. Testy ciążowe strumieniowe pozwalają w bardzo łatwy sposób sprawdzić czy jest się w ciąży czy nie.

Testy ciążowe strumieniowe – galeria

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 17/07/2011

    Wszystkie dostępne obecnie na rynku testy ciążowe są tak naprawdę tylko po to, żeby dać podstawę do wizyty u ginekologa, jako punkt zaczepowy (wyjścia)

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>