Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Różne | 1 komentarz

Test owulacyjny – najczęstsze pytania

Test owulacyjny (clearblue.com) jest doskonałą metodą na to, by poznać dni płodne kobiety. Dzięki temu bez zbędnych starań oraz niepotrzebnego niepokoju można zajść w ciążę.Test owulacyjny nie jest jednak…

Test owulacyjny nie jest jednak tak popularnym testem jak ciążowy. Dlatego też jego stosowanie budzi wiele wątpliwości. Oto najczęściej zadawane pytania dotyczące testów owulacyjnych. Jak działa test owulacyjny. Istotą jego działania jest wykrywanie piku LH, czyli skoku stężenia hormonu luteinizującego, który wydziela się na kilka dni przed owulacją. W ten sposób w szybki sposób można dowiedzieć się, że owulacja wystąpi lada dzień. Test owulacyjny jest wiarygodny. Szacuje się, że test tego rodzaju daje wiarygodny wynik w 99 %. Dzięki temu, gdy kobieta ma regularny cykl miesiączkowy, może bez problemu odczytać okres, kiedy następują dni płodne. Kiedy można wykonać test owulacyjny.

Przede wszystkim jego wykonanie zaleca się…

dni płodne

Foto: pixabay.com

Przede wszystkim jego wykonanie zaleca się kobietom, które chcą poznać dzień owulacji. Wykonuje się go na podstawie wstępnych obliczeń( zasady bywają dołączone do opakowania )przez kilka kolejnych dni. Test owulacyjny powinien być wykonywany o tej samej porze codziennie. Najlepiej między godziną 10: 00 a 20: 00.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 31/07/2011

    Test owulacyjny można kupić w każdej aptece, czy nawet i przez internet. Jego zadaniem jest pokazanie czy danego dnia kobieta ma dni płodne. Może być stosowany wtedy kiedy kobieta stara się o dziecko, albo gdy para stosuje metodę antykoncepcyjna tzw. kalendarzową.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>