Demoty

Napisane przez dnia 6 stycznia, 2014 w Dzieci | 1 komentarz

Szczęśliwa kobieta w ciąży!!!

Większość kobiet będących w ciąży zastanawia się co może zrobić aby nie zaszkodzić dziecku. Niektóre przyszłe mamy rezygnują ze zwyczajów i sądzą, że w ten sposób uchronią maleństwo przed niepotrzebnymi komplikacjami. Często te zachowania są niepotrzebne. Wiele kobiet będących w ciąży po raz pierwszy pyta: Czy ciąża i sex to tematy do pogodzenia. Co zrobić w takiej sytuacji. Ciąża i sex są sprawami jak najbardziej do pogodzenia.


owoce

Foto: pixabay.com

Oboje partnerzy muszą jednak pamiętać, że niektóre…

Oboje partnerzy muszą jednak pamiętać, że niektóre zachowania podczas stosunku nie powinny mieć miejsca. Na przykład kobieta nie powinna ugniatać brzucha zwłaszcza w końcowym etapie ciąży. Ciąża i sex nie są do pogodzenia kiedy kobieta jest w ciąży zagrożonej lub jest na tzw. podtrzymaniu ciąży. Kobiety wspominają, że gdy były w ciąży zagrażającej poronieniem, lekarz zalecał leżenie z nogami uniesionymi do góry. Ten fakt pokazuje na jakie zachowania trudno sobie pozwalać w ciąży. Przyszła mama powinna uważać też na to co je (zobacz pampers.pl).

owoce morza

Foto: pixabay.com

Produkty powinny być świeże i dobrej jakości. Wiele kobiet boi się przytyć dlatego sporo z nich rezygnuje z tuczących potraw. Ale wcale nie trzeba rezygnować ze zdrowych przekąsek. Kobiety wykazują się pomysłowością w tworzeniu zdrowych zamienników ulubionych dań. Same przyrządzają zdrowe słodkości dodając owoce, orzechy, bakalie. Jest też zdrowa alternatyw dla chipsów i innych rzeczy, na których chęć jest objawem ciąży.

owoce morza

Foto: pixabay.com

Zamiast kupować w sklepie bomby kaloryczne można przygotować chipsy domowej roboty. Wystarczy pokroić cienko ziemniaki czy seler i upiec. Smaczne są też chipsy domowej roboty z owoców. Cienkie plasterki jabłka posypane cynamonem można upiec na złoty kolor i chrupać do woli. Warto pytać o radę doświadczone kobiety, lekarza i słuchać też siebie. Żadna przesada nie jest wskazana. Przyszła mama powinna dbać o swe szczęście. Wtedy jej dziecko też tego doświadczy.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 22/01/2014

    Moja żona była bardzo szczęśliwa w ciąży. Mówi, że był to najszczęśliwszy okres w jej życiu i jeszcze chciałaby kilka razy być w ciąży. W czasie ciąży także wyładniała.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>