Demoty

Napisane przez dnia 4 lutego, 2012 w Kosmetyki, Uroda | 2 komentarze

Świeżość bielizny od rana do wieczora

Higieniczna wkładka stała się niezbędnym wyposażeniem kobiecej kosmetyczki. Mała, bawełniana, przypominająca podpaskę, ma za zadanie chronić bieliznę przed ubrudzeniem podczas plamienia przed lub po miesiączce, ale także gwarantuje suchość i świeżość podczas zdarzających się infekcji intymnych. Jest także niezbędna, gdy podczas miesiączki korzystamy z tamponów – dzięki niej można mieć pewność, że bielizna pozostanie czysta.


http://www.mydziewczyny.pl/produkty-always-tampax-discreet/discreet-wkladki-moj-okres/

Foto: pixabay.com

Wkładka higieniczna jest znacznie mniejsza i cieńsza…

Wkładka higieniczna jest znacznie mniejsza i cieńsza niż podpaska, chociaż złożona jest podobnie jak ona z warstwy delikatnej i chłonnej bawełny, ale bez grubego wkładu oraz z paska z klejem. Klej zapobiega przesuwaniu się wkładki podczas noszenia. Higieniczne wkładki dostępne są w drogeriach, marketach i aptekach w przeróżnych wersjach. Od bardzo dużych po zupełnie malutkie czy w kolorach czarnym i białym, by nie odróżniały się na tle bielizny. Istnieją na rynku także wkładki zupełnie gładkie oraz przypominające delikatną koronkę. Także osoby, które nie przepadają za noszeniem typowych fig czy bokserek znajdą wkładki pasujące do bielizny typu stringi i tanga lub bardziej uniwersalne: składane. Wkładki higieniczne dostępne są w opakowaniach kartonowych, ale także są składane na pół i zawinięte w folię, dzięki temu można je włożyć do torebki i kieszeni bez obaw że się wybrudzą.

Osoby ceniące sobie rozwiązania ekologiczne i…

Osoby ceniące sobie rozwiązania ekologiczne i ograniczające produkcję odpadków mogą zaopatrzyć się we wkładki wielorazowe. Są one dostępne w sklepach ekologicznych. Uszyte są z bawełny od strony wewnętrznej i nieprzemakalnego, ale oddychającego materiału od zewnętrznej. Dodatkowe skrzydełka zapinane na napy zapobiegają przesuwaniu się wkładki. Po każdym użyciu wkładkę należy wyprać w proszku do prania razem z bielizną.

wkładki higieniczne

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

2 Comments

  1. 14/02/2012

    Ja używam takich wkładek, gdy kończy mi się okres i mam niewielkie plamienie. Poza tym takie wkładki sprawdziły się, gdy byłam w ciąży. Dzięki temu, że jest cieniutka nie czułam dyskomfortu.

  2. 29/02/2012

    Moja dziewczyna codziennie zmienia bieliznę na nową. Dodatkowo czasami ubiera pachnące wkładki. Nigdy nie ma od niej brzydkiego zapachu, a jej bielizna jest świeża całą dobę.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>