Demoty

Napisane przez dnia 7 września, 2018 w Stomatologia | Brak komentarzy

Każdy z nas chciałby mieć wybielone zęby (instytut.pl), tymczasem uśmiech wielu z nas pozostawia wiele do życzenia. Warto więc wiedzie co zrobić, żeby nasze uzębienie nie było powodem kompleksów, lecz skłaniało do częstego uśmiechania się.Jakie są zatem najbardziej popularne…

Jakie są zatem najbardziej popularne sposoby, pozwalające na wybielanie zębów. Okazuje się, że możliwości jest sporo: począwszy od domowych metod, a skończywszy na kosztownych zabiegach przeprowadzanych w gabinecie stomatologicznym. Zastanawiając się, jakie metody na wybielanie zębów domowymi sposobami będą najlepsze, trzeba mieć świadomość, że niektóre – choć skuteczne – nie są polecane. A to dlatego, że osłabiają szkliwo, co powoduje, że uzębienie staje się bardziej podatne na próchnicę.

Wybielane zęby można uzyskać poprzez stosowanie soku z cytryny. Wystarczy plasterkiem z tego owocu pocierać uzębienie w tych miejscach, które są pożółkłe. Jako że cytryny zawiera spore ilości działającej rozjaśniająco witaminy C, jest w stanie wybielić uzębienie. Domowe sposoby na wybielanie zębów to także stosowanie sody oczyszczonej. Niewielką ilość proszku należy nałożyć na szczoteczkę do zębów, a następnie je szorować.

Choć jest to metoda mogąca przynieść oczekiwane efekty, nie jest polecana. Z tego względu, że powoduje jednoczesne ścieranie szkliwa. Chcąc wybielić zęby bardziej bezpiecznymi metodami, warto sięgnąć po dostępne w drogeriach paski i pasty wybielający. Takie specyfiki zawierają w swoim składzie wiele dobroczynnych substancji rozjaśniających pożółknięte uzębienie. Polecane jest także laserowe wybielanie zębów, któremu można poddać się u stomatologa.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>