Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Różne | 1 komentarz

Sposoby na mdłości

Ciężarne na początku tego błogosławionego stanu uskarżają się najczęściej na jeden nieprzyjemny objaw. Są to oczywiście znienawidzone mdłości, choć bardzo często po ich pojawieniu się kobieta robi test ciążowy, co może być również powodem do radości.Galeria

Jednak, gdy kobieta już wie o ciąży, mdłości wcale nie są mile widziane. Nazwane porannymi, wcale takie nie są. Intensywność mdłości zależy prawdopodobnie od stężenia hormonów w organizmie kobiety, które największe bywa nad ranem, po kilkugodzinnym spoczynku. Jednak mdłości mogą w ciąży wywołać inne czynniki. Zawsze są one nieprzyjemne i co najważniejsze można z nimi walczyć, przestrzegając pewnych zasad.

Na pewno należy unikać spożywania potraw,…

Na pewno należy unikać spożywania potraw, których sam zapach jest dla ciężarnej drażniący. Warto po przebudzeniu przegryźć herbatnika albo krakersa i poleżeć w miarę możliwości przez około pół godziny, co pozwoli zagłuszyć głód, a przez to również większe mdłości. Ciężarna powinna unikać tłustych potraw, ostro przyprawionych oraz kwaśnych, a także dzielić posiłki na małe porcje i nie dopuszczać do uporczywego odczuwania głodu.

Na mdłości może pomóc popijanie wody między posiłkami, a także picie herbatek z imbiru. Niektóre kobiety mają swoje sposoby na mdłości. Okazuje się, że również, że świetnym sposobem na nie jest przegryzanie migdałów, lub pestek słonecznika.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 10/07/2011

    No proszę.. Lecę do sklepu zaopatrzyć się na zapas w ziarna pestek słonecznika albo migdały, skoro to takie skuteczne, nie wiedziałem o tym do tej pory, dzięki!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>