Demoty

Napisane przez dnia 8 lipca, 2011 w Stomatologia | 1 komentarz

Przebarwienia zębów to nie problem

Nikomu nie udaje się przejść przez życie z pięknymi, białymi zębami. Wcześniej czy później każdy ma do czynienia z przebarwieniami zębów. Przyczyny są różne i zwykle niezależne od stanu higieny jamy ustnej. Jednak obecny poziom stomatologii estetycznej sprawia, że przebarwienia zębów to nie problem. Jak się więc pozbyć nieestetycznych plamek i zażółceń.


przebarwienia zębów

Foto: pixabay.com

Zanim lekarz przystąpi do wybielania, trzeba najpierw…

jak rzucić palenie

Foto: pixabay.com

Zanim lekarz przystąpi do wybielania, trzeba najpierw ustalić przyczyny przebarwień. Jeśli są to przyczyny zewnętrzne, np. palenie papierosów, osad z kawy czy herbaty, wówczas wystarczy używanie past i płukanek wybielających, mechaniczne usunięcie osadu. Jeśli przebarwienia zębów zostały spowodowane przyczynami wewnętrznymi, np. przez tetracykliny, niektóre choroby i wady, także urazy mechaniczne, wówczas stosuje się wybielanie środkami chemicznymi, np. nadtlenkiem wodoru. Inny sposób na przebarwienia zębów to mikroabrazja powierzchni szkliwa przy użyciu kwasów chlorowodorowych. Niektórzy decydują się na założenie licówek bądź koron pełnoceramicznych.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 31/07/2011

    Przebarwienia zębów nie są problemem, bo można je usunąć za pomocą częstego czyszczenia zębów, a jeśli to nie pomoże, to należy udać się do dentysty i on z pewnością pomoże nam.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>