Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Uroda | 3 komentarze

Porady dla dziewczyn w Internecie i w prasie

Dziewczyny w każdym wieku mają swoje problemy, z którymi dyskutują zazwyczaj z przyjaciółkami. Są jednak i takie kwestie, o których nie chcemy mówić z przyjaciółmi, a tym bardziej z rodzicami. I cóż w takiej sytuacji robić. Wówczas jednym rozwiązaniem są porady dla dziewczyn. Takie porady dla dziewcząt znaleźć można na wielu portalach internetowych i w wielu czasopismach młodzieżowych.Porady dla dziewczyn w Internecie i w prasie – galeria

http://www.mydziewczyny.pl

Foto: pixabay.com

porady stylistki

Foto: pixabay.com

Działy te cieszą się dużym…

Działy te cieszą się dużym powodzeniem dlatego zarówno w prasie jak i w Internecie jest ich coraz więcej. Porady dla dziewczyn publikowane w czasopismach to pytania nastolatek i odpowiedzi specjalistów. W przypadku czasopism możemy być bardziej pewni o fachową poradę niż w przypadku Internetu. W Internecie jest większe prawdopodobieństwo, że odpowie nam ktoś, kto nie do końca jest do tego zawodowo przygotowany. W prasie takie zagrożenie ograniczone jest do minimum. Oczywiście nie można uogólniać, bo i w Internecie jest wiele stron typu – porada dla dziewczyn, które są prowadzone w sposób bardzo zorganizowany i kompetentny.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

3 Comments

  1. 29/07/2011

    W internecie bardzo dużo jest porad dla dziewczyn i chłopców. Bardzo dobrze, że coś takiego jest bo wtedy wiele nieświadomych osób może się czegoś dowiedzieć na temat życia.

  2. 29/07/2011

    Kiedyś medium, które prowadziło tego typu porady było słynne Bravo Girl. Sławne listy, które trafiały do redakcji stały się tematem wielu debat i rozmów w mediach.

  3. 30/07/2011

    Tego typu porady zamieszczane w gazetach pokazują jak bardzo szkodzi brak wychowania seksualnego w polskich szkołach. Na Zachodzie gazety te zajmą się zupełnie czymś innym.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>