Demoty

Napisane przez dnia 3 września, 2011 w Dzieci | 2 komentarze

Planujmy ciążę

Wiele kobiet chciało by być w ciąży. Nie jest to jednak często takie proste. Sporo kobiet ma problemy z zajściem w ciąże, a stres tym spowodowany powoduje, że problemy narastają. Żeby natomiast doszło do zapłodnienia, musi nastąpić owulacja.Dzięki niej właśnie kobieta będzie…

Dzięki niej właśnie kobieta będzie mogła za dziewięć miesięcy cieszyć się swoim potomkiem. Żeby wychwycić moment, kiedy owulacja się rozpoczyna, trzeba bardzo dokładnie obserwować swoje ciało. Najlepiej przez kilka miesięcy, gdyż w przypadku kobiet, które mają nieregularny cykl, krótka obserwacja nie byłaby skuteczna. Teoretycznie owulacja następuje na około 14 dni przed miesiączką, jednak u kobiet nieregularnie miesiączkujących ten czas może się wydłużyć lub skrócić. Najlepiej założyć terminarz i w nim zapisywać wszelkie daty i wyniki obserwacji.

Galeria

Jednak w niektórych przypadkach owulacja może nie wystąpić lub może być zaburzona. Przyczynami mogą być problemy zdrowotne lub problemy z układem rozrodczym jak policystyczne jajniki. W tym wypadku może wystąpić również problem z zajściem w ciążę i będzie wymagana odpowiednia kuracja. We wszystkich jednak przypadkach, kiedy nurtują nas różne problemy jak na przykład brak miesiączki czy owulacja, o wszelkich wątpliwościach powinniśmy porozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

2 Comments

  1. 19/09/2011

    Największym problemem dzisiejszych czasów i faktu, że istnieje przeludnienie, jest właśnie to, że ludzie nie potrafią planować dzieci i po prostu nie myślą o tym, a potem cierpią..

  2. 23/09/2011

    Gdy ciąża jest planowana to jest problemowa dla nikogo. Wtedy para ma wszystko ułożone, zaplanowane, odłożone pieniądze. ja bym chciała mieć dziecko dopiero w wieku około 29 lat.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>