Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Stomatologia | Brak komentarzy

Piękne zęby są jak wizytówka

Uśmiech jest zawsze mile widziany. Piękne zęby mówią dużo o ich posiadaczu. Jak cię widzą, tak cię piszą. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Wiedzą o tym wszyscy, bez wyjątków. Zadbana cera, błysk w oku, piękne zęby i schludny ubiór dają świadectwo osobowości. Zjawisko pierwszego wrażenie bardzo szeroko opisane jest w literaturze.


Większość podręczników biznesowych, a w zasadzie wszystkie, które dotyczą komunikacji między ludzkiej podkreślają jego wagę. Piękne zęby to nieodzowna część naszego wizerunku. Większość z nas, niechętnie odwiedza salony stomatologiczne. Dentysta, jest najmniej lubianym zawodem przez sporą część społeczeństwa. Niemal każdy ma jakieś traumatyczne przeżycia związane z wizytą w dzieciństwie. Stan uzębienia jednak wiążę się z funkcjonowaniem całego organizmu, dlatego warto zadbać o piękne zęby.

Galeria

białe zęby

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>