Demoty

Napisane przez dnia 11 lipca, 2011 w Fotografia, Stomatologia | 1 komentarz

Piękne zęby gwiazd światowego kina

Piękne zęby to znak rozpoznawczy największych gwiazd światowego kina. Stylizacje na czerwonym dywanie nie byłyby tak imponujące gdyby nie zdrowy i piękny uśmiech. Sekret gwiazd w dbaniu o wygląda kryje się jednak nie za wybitną naturą, ale za drogimi zabiegami kosmetycznymi i chirurgiczną ręką.


białe zęby

Foto: pixabay.com

Aby błyszczeć w telewizji czy…

Aby błyszczeć w telewizji czy na srebrnym ekranie potrzeba wielu czynników, które sprawią, że wygląd aktora będzie wprawiał w zachwyt. Poza kreacjami od największych projektantów mody, pozostaje kwestia dbania o wygląd. Treningi siłowe, zabiegi kosmetyczne, a w tym również dentystyczne wpływają na poprawę wyglądu i samopoczucia każdego z nas. Tym bardziej osoby publiczne, powinny dobrze wyglądać, ponieważ jest to częścią ich codziennej pracy.

Białe zęby uzyskuje się dzięki naświetlaniu…

http://www.instytut.pl/

Foto: pixabay.com

Białe zęby uzyskuje się dzięki naświetlaniu lampą lub noszeniu specjalnych wybielających pasków. Trzecim sposobem aby mieć lśniące zęby jest założenie koronek. To rozwiązanie jest jednak najdroższym sposobem, aby uzyskać piękne zęby i tylko nieliczni mogą sobie na nie pozwolić.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 16/07/2011

    Oj tak, z pewnością to co wyróżnia gwiazdę hollywood, czy innego ekranu, że tak to ujmę, to ten szklisto biały uśmiech do pozazdroszczenia. Naprawdę, uśmiechy to mają wszyscy tam wyjątkowe

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>