Napisane przez dnia 29 maja, 2014 w Uroda | Brak komentarzy

Przedstawicielki płci pięknej dokładnie wiedzą, co oznaczają takie pojęcia, jak huśtawka nastrojów, chandra, miesiączka i tym podobne zdarzenia, emocje tożsame płci pięknej. Niestety bycie kobietą niesie za sobą mnóstwo negatywnych, jak i pozytywnych sytuacji. Mawia się o nich po prostu kobiece lub nieco bardziej kolokwialnie – babskie sprawy. Co tak naprawdę jest najbardziej charakterystyczne dla kobiet.Oczywiście nasza seksualność rozumiana w…

Oczywiście nasza seksualność rozumiana w tym przypadku jako współwystępowanie wielu cech charakterystycznych tylko dla kobiet. Nasz zegar biologiczny to specyficzna machina działająca dzięki pracy hormonów i nie tylko. Kobieca budowa ciała jest uwarunkowana do tego, aby dać początek nowemu życiu. Oczywiście bez cyklu miesiączkowego byłoby to zupełnie niemożliwe. Niestety bardzo wiele przedstawicielek płci pięknej skarży się na brak regularności w występowaniu miesiączek. Każda kobieta czy nastolatka powinna regularnie korzystać z badań ginekologicznych. Przez to można uniknąć wielu poważnych chorób.

Jeżeli zaś cierpimy na nieregularne miesiączki musimy stosować się do porad lekarskich, dzięki którym nasz stan może powrócić do normy. Tymczasem bardzo wiele pań bagatelizuje sobie stan zdrowia, myśląc, że przecież nic poważnego nie może mi się stać. Nie ma oczywiście nic bardziej mylnego. Wiele schorzeń natury kobiecej atakuje podstępnie. Dlatego też, jeżeli dzieje się z nami coś niewłaściwego, powinniśmy jak najszybciej zareagować. Stan zapalny to przykra sprawa kojarząca się przede wszystkim z upławami.

Zanim udamy się do ginekologa, zaopatrzmy się we wkładki higieniczne, które zwiększą nasz komfort w chorobie. Z kobiecymi sprawami kojarzy się także nieodłącznie PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego. Wielu panów z trwogą oczekuje tego okresu w życiu nieomalże każdej kobiety.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>