Demoty

Napisane przez dnia 29 maja, 2014 w Dzieci | Brak komentarzy

Noworodek w twoim domu

Wreszcie nadszedł ten długo wyczekiwany moment. Chwila, której wypatrywałaś z takim wytęsknieniem i strachem. Wreszcie możesz zobaczyć swoje dziecko. Tak, jest już po drugiej stronie brzucha( o tym, jak się z niego wydostało, lepiej szybko zapomnieć ). Więc po bólu, stresie, niepokoju nadszedł czas prawdziwej radości. Teraz już pewnie nie możesz doczekać się chwili, kiedy zostanie wypisani ze szpitala i pojedziecie do domu – by zacząć tam prawdziwie rodzinne życie.


http://www.pampers.pl/niemowle

Foto: pixabay.com

Tylko pamiętaj: dom, w którym zamieszkał noworodek,…

Tylko pamiętaj: dom, w którym zamieszkał noworodek, nie jest już tym samym domem. Dlaczego. Jak taki mały człowiek, który przecież tylko” śpi i je”, może zmienić całą domową rzeczywistość. Och, uwierz, bardzo prosto i nie zajmie mu to zbyt wiele czasu. Ani się obejrzysz, a wszyscy domownicy zaczną chodzić na palcach( by przypadkiem nie obudzić maluszka lub – jakimś nagłym hałasem – nie spowodować jego płaczu. ). W łazience pojawi się przewijak, pieluchy, wanienka, ręcznik z kapturkem, masa dodatkowego prania, specjalne proszki, płyny do kąpieli, oliwki, szczotki. W kuchni wciąż wyparzane będą butelki, laktator lub – jeśli nie będziesz potrzebowała tych akcesoriów – pojawią się tam herbatki wspomagające laktację. Najważniejszym meblem w domu stanie się natomiast łóżeczko( opcjonalnie kołyska ), które teraz stanie się centrum życia rodzinnego.

buty online

Foto: pixabay.com

A, zmieni się również przedpokój – prawdopodobnie nieustannie będą zapełniały go buty i płaszcze odwiedzających was gości – członków rodziny, którzy koniecznie muszą zobaczyć to” kochane maleństwo”. Każdy z przybywających zadba zapewne o zapełnienie pozostałej wam wolnej przestrzeni – czy to dodatkowymi zabawkami( choć nawet zdrowy noworodek nie baw się jeszcze grzechotkami, karuzelą czy książeczkami kąpielowymi ), czy ślicznymi, małymi ubrankami, kocykami, leżaczkami, pluszowymi misiami, pamiątkowymi albumami. Krótko mówiąc, moc i siłę sprawczą noworodka poznasz dopiero, gdy pojawi się w twoim domu.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>