Demoty

Napisane przez dnia 15 sierpnia, 2011 w Medycyna | Brak komentarzy

Niepłodność – przyczyny

Niepłodność to przypadłość dotykająca już praktycznie co piątą parę w Polsce. Jest to niemożność zajścia w ciążę z najróżniejszych przyczyn, dotyczących zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Niektóre przyczyny mogą wynikać z zaniedbań zdrowotnych, inne zaś mogą być skutkiem wielu chorób oraz czynników genetycznych.


http://www.clearblue.com/pl/problemy-z-plodnoscia.php

Foto: pixabay.com

Niepłodność u kobiet jest spowodowana najczęściej…

zaparcia leczenie

Foto: pixabay.com

Niepłodność u kobiet jest spowodowana najczęściej nieprawidłowościami owulacji, jajników oraz macicy. Niepłodność u mężczyzn natomiast to obniżenie liczby plemników w nasieniu i zaburzenia w budowie gamet. Poza tym na niepłodność ma również duży wpływ wiek. Po 35 roku życia, szanse na zajście w ciążę niestety maleją. Bardzo częstym powodem, bo występującym u około 30% pacjentów są różnego rodzaju zaburzenia hormonalne, związane z zaburzeniami w wydzielaniu hormonów, jajeczkowania i innymi.

Standardowe leczenie zarówno w przypadku kobiet,…

Standardowe leczenie zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn polega na zastosowaniu specjalnych farmaceutyków lub operacji. Wszystko zależy od konkretnej przyczyny i szans na zapłodnienie. Jednak praktycznie połowa par, która korzysta z porad specjalisty, w przeciągu dwóch lat przy odpowiednim leczenie może spodziewać się dziecka.

leczenie grypy

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>