Demoty

Napisane przez dnia 17 lipca, 2011 w Stomatologia | Brak komentarzy

Laserowe wybielanie zębów

Chyba nie ma takiej osoby, która nie chciałaby mieć śnieżnobiałego uśmiechu. Większość z nas stosuje domowe sposoby( nie są one polecane )oraz specjalne środki na wybielanie zębów, dostępne w drogeriach. Te drugie są o wiele bezpieczniejsze, jednak w wielu przypadkach nie dają spektakularnych efektów.


Jeżeli chcemy, by wybielanie zębów było skuteczne, warto zdecydować się na zabieg laserowego rozjaśniania uzębienia. Jest to metoda skuteczna. Ma jednak ogromną wadę – zabieg jest bardzo kosztowny. Laserowe wybielanie zębów to kilka wariantów. Jeden z nich wykorzystuje diodowy laser. Wiązka światła powoduje aktywację preparatu wybielającego. Inną możliwością jest zastosowanie wybielania skojarzonego. Polega ono na połączeniu działania lasera z lampą UV. Jest to metoda bardzo skuteczna, dająca zadowalające rezultaty. Wiele gabinetów daje na nią gwarancję – gdy zabieg nie przyniesie efektów, koszty są zwracane.

Laserowe wybielanie zębów – galeria

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>