Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Rozrywka | 1 komentarz

Kulinarne gry dla dziewczyn

Nie tylko chłopaki, ale także dziewczyny zainteresowane są grami komputerowymi. Oczywiście większość z nich nie wybiera typowych gier związanych z walkami czy wyścigami samochodowymi. Najchętniej wybierają gry dla dziewczyn online. By uzyskać do nich dostęp właściwie nie trzeba instalować specjalnych programów. Gry dla dziewczyn online cieszą się ogromną popularnością.


gry dla dziewczyn online

Foto: pixabay.com

Wśród nich na uwagę zasługują kulinarne…

Wśród nich na uwagę zasługują kulinarne gry. Zwykle zadanie graczy polega na prawidłowym przygotowaniu konkretnych potraw. Gry dla dziewczyn online tego typu polegają na tym, by w jak najszybszym czasie, korzystając ze wskazówek przygotować określone danie i wstawić je do piekarnika. W ten sposób zyskuje się dodatkowe punkty. W ten sposób tworzą się rankingi „kucharek”, które mają najwięcej punktów. Kulinarne gry dla dziewczyn online to jedne z ulubionych gier. Po tego rodzaju rozrywkę sięgają przede wszystkim nastolatki, które nudzą się po zajęciach w szkole i chcą w jakiś sposób urozmaicić swój wolny czas.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 19/07/2011

    O matko.. co za obciach.. nie wyobrażam sobie grania w jakieś gry kulinarne.. Ale cóż.. dziewczyny to chyba wszystko łykną.. laleczki, zabawa w dom, rodzinę, domek, itp itd..

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>