Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Różne | Brak komentarzy

Kalendarz cyklu źródłem informacji o kobiecie

Cykl miesiączkowy to cykl, który charakterystyczny jest wyłącznie dla kobiet. Jego występowanie jest wynikiem zmian hormonalnych, które zachodzą w organizmie pań, przygotowując je do ewentualnego zajścia w ciążę.


kalendarz cyklu

Foto: pixabay.com

Kalendarz cyklu może być także źródłem…

Kalendarz cyklu może być także źródłem wielu cennych informacji na temat prawidłowego funkcjonowania kobiecego ustroju. Kalendarz cyklu, który każda kobieta powinna posiadać, może dać informację na temat kolejnej menstruacji. Informacja taka pozwala na uniknięcie sytuacji, w których kobieta nie jest przygotowana do comiesięcznego krwawienia( nie posiada przy sobie podpasek czy tamponów ). Natomiast brak okresu w terminie z kalendarza cyklu może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych.

dni płodne

Foto: pixabay.com

Skrupulatnie prowadzony kalendarz cyklu pozwala…

Skrupulatnie prowadzony kalendarz cyklu pozwala wyczytać także dni płodne. Jest to informacja ważna zarówno dla kobiet, które planują potomstwo, jak i tych, które dzieci nie planują. Kalendarz cyklu może służyć jako naturalna metoda antykoncepcji( niestety nie zawsze jest skuteczna ).

dni płodne

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>