Napisane przez dnia 30 grudnia, 2013 w Rozrywka | 1 komentarz

Jak żyć po rozpadzie związku?

Radość z życia daje nam wiele rzeczy: kontakt z przyjaciółmi, satysfakcjonująca praca, dobre zdrowie czy ciekawe hobby. Ale uzupełnieniem i uwieńczeniem tych wszystkich elementów jest znalezienie osoby, z którą będziemy dzielić życie. Niestety, na drodze do znalezienia” tej jedynej” lub” tego jedynego” może stać niejeden zawód miłosny. Nie musimy się jednak poddać tym negatywnym emocjom, jakie towarzyszą rozpadowi związku.Galeria

prezenty świąteczne

Foto: pixabay.com

prezenty świąteczne

Foto: pixabay.com

Można cieszyć się życiem, będąc samemu. Nie jest łatwo przyznać się przed samym sobą, że osoba, którą kochamy już nie odwzajemnia naszego uczucia lub okazała się inna, niż myśleliśmy. Nie jest też łatwo odciąć się od wspomnień i zacząć wszystkiego od nowa, szczególnie gdy związek trwał wiele lat, a nasze życie wydawało się stabilne u boku partnera. Wiele zawodów miłosnych przeżywają też nastolatki i chociaż ich uczucia dość szybko się zmieniają, to jednak są na tyle silne, że mogą je nawet popchnąć do samobójstwa. Zatem, niezależnie od wieku, musimy nauczyć się radzić sobie z niepowodzeniami w życiu uczuciowym. Pomoże nam w tym kilka kroków.

Przede wszystkim, warto wyrzucić przedmioty…

Przede wszystkim, warto wyrzucić przedmioty kojarzące nam się z byłym partnerem, na przykład zdjęcia, e-maile i smsy czy jakieś prezenty. Wspominanie w tym wypadku nie jest najlepszą drogą do zapomnienia. Jeśli jest to możliwe, warto zerwać wszelkie kontakty i nie łudzić się, że zamiast miłości połączy was przyjaźń. Bardzo rzadko się to zdarza, a i tak najczęściej jedna strona jest wciąż zakochana i cierpi.

Chcąc cieszyć się życiem, należy zapomnieć o przeszłości i skupić się na budowaniu szczęśliwej przyszłości. Osoby wolne mają też mnóstwo czasu, który wcześniej spędzali z partnerem. Warto go wykorzystać na spotkania z przyjaciółmi, własne hobby czy kształcenie – na coś, co pozytywnie wpłynie na nasze myślenie. Z czasem na naszej drodze może pojawić się ktoś wyjątkowy, z kim uda się zbudować trwały związek.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 06/01/2014

    Niedawno się rozpadł niestety mój pięcioletni związek. Bardzo trudno było mi się pozbierać. Na początku przez pierwsze dwa tygodnie siedziałam w domu i byłam bardzo smutna, ale potem wzięłam się za siebie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>