Napisane przez dnia 18 października, 2018 w Uroda | Brak komentarzy

Jak odpowiednio dobrać makijaż i malować rzęsy

Makijaż to w dzisiejszych czasach nie odłączny element porannej toalety nowoczesnej kobiety. Jego głównym celem jest ukrycie mankamentów i wszelakich niedoskonałości, a także podkreślenie naturalnej urody. Wiele pań zastanawia się jak dobrać makijaż idealny i wykonać go perfekcyjnie. Istnieje wiele poradników, a także specjalistycznych kursów, które pomogą opanować tę trudną sztukę. Podstawą jest oczywiście właściwy dobór odpowiedniego podkładu.


swędzenie skóry

Foto: pixabay.com

Ten kosmetyk zapewni przede wszystkim wyrównanie koloru…

Ten kosmetyk zapewni przede wszystkim wyrównanie koloru skóry, ukryje małe niedoskonałości i zmatowi cerę, gdy mamy problem z jej nadmiernym błyszczeniem. Ich wybór jest olbrzymi. Na drogeryjnych półkach znajdziemy podkłady nawilżające dla cer suchych, kryjące dla cer z wieloma niedoskonałościami oraz matujące dla cer mieszanych. Ceny tych produktów są różnorodne, podobnie jak ich jakość. Obecnie istnieje wiele stron internetowych, które zawierają opinie konsumentów na temat danego kosmetyku, więc można tam dowiedzieć się wielu interesujących informacji. Kolejnym ważnym produktem w makijażu jest tusz do rzęs.

swędzenie skóry

Foto: pixabay.com

Wiele pań wie jak malować rzęsy…

Wiele pań wie jak malować rzęsy (tutaj), aby wyglądały one jak firanki, ale też wiele kobiet, zwłaszcza tych, które dopiero poznają sztukę makijażu, ma problem z posklejanymi rzęsami i zbyt grubą warstwą maskary. Należy pamiętać o tym, aby malować najpierw końcówki, a później od nasady, aż po brzegi. Warto oczy obrysować czarną lub brązową kredkę, aby wzmocnić makijaż. Powinien on być dopasowany do okakzji. Na dzień, do pracy powinien być delikatny, podkreślający naturalną urodę, natomiast na wieczór można pozwolić sobie na mocniejsze barwy i błysk.

atopowe zapalenie skóry

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>