Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Stomatologia | 2 komentarze

Jak działają paski wybielające?

Wybielanie zębów to obecnie dość powszechnie stosowany od kilku lat zabieg. Sięgają po niego wszyscy ci, którym zależy na idealnym wyglądzie ich zębów. Jednym z częściej stosowanych sposobów są różnego rodzaju ogólnodostępne środki wybielające. Wśród nich, na plan pierwszy wysuwają się specjalne paski do wybielania zębów.


Paski wybielające działają na podobnej zasadzie, co równie modne żele do wybielania zębów. Są one nasączone specjalnymi substancjami aktywnymi – takimi, które stosowane są w tradycyjnych gabinetach stomatologicznych. Paski do wybielania nakłada się na górne i dolne zęby. Średnia długość trwania tego typu wybielającej terapii, to 7 dni. Przez cały okres trwania terapii paski do wybielania zębów należy nakładać dwa razy dziennie na pół godziny. Dzięki stosowaniu tego typu terapii wybielającej w warunkach domowych możemy rozjaśnić kolor zębów o dwa, a nawet trzy tony. Efekty, jakie dają paski wybielające zęby są porównywalne z rezultatami działania żeli wybielających.

Jak działają paski wybielające? – galeria

paski wybielające zęby

Foto: pixabay.com

http://www.instytut.pl/pl-PL/grupy-produktow/wybielanie-zebow/

Foto: pixabay.com

plan ochronny

Foto: pixabay.com

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

2 Comments

  1. 23/07/2011

    Uwielbiam paski wybielające. Niedawno namówiła mnie na nie koleżanka, byłam nastawiona do tego sceptycznie, ale cieszę się ze spróbowałam. Działają bardzo szybko i doskonale wybielają zęby.

  2. 02/08/2011

    Ja bym chyba jednak nie zaufała rozwiązaniu jakim są paski.. Zamiast wydawać na to kasę i się bawić, to już wolałabym dozbierać grosza i iść do dentysty na zabieg

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>