Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Stomatologia | 1 komentarz

Higiena jamy ustnej i wiadomości jej dotyczące

Każdy z nas wie, jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej. Musimy dbać o stan naszych zębów i dziąseł, aby uniknąć próchnicy, bolących czy krwawiących dziąseł czy nieświeżego zapachu z ust.Nie wszyscy jednak wiedzą, jak powinna…

Nie wszyscy jednak wiedzą, jak powinna wyglądać właściwa higiena jamy ustnej. Wiedzę na ten temat możemy uzyskać od swojego lekarza stomatologa, który udzieli nam niezbędnych wskazówek, jak wygląda odpowiednia higiena jamy ustnej. Lekarz wskaże nam techniki wykonywania czynności związanych z higieną zębów i dziąseł oraz wskaże miejsca w jamie ustnej, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę podczas szczotkowania i nitkowania zębów.

Galeria

Wiedzę na temat, jak powinna wyglądać higiena jamy ustnej i w jaki sposób należy wykonywać poszczególne czynności związane z higieną możemy również uzyskać czytając artykuły zamieszczone w prasie czy Internecie. Doskonałym źródłem wiedzy na ten temat są tez fora internetowe poświęcone tematyce stomatologicznej.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 29/07/2011

    Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna i trzeba myć często zęby, a także przynajmniej raz na rok chodzić do kontroli stomatologicznej i naprawiać wszystkie ubytki.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>