Demoty

Napisane przez dnia 12 lipca, 2011 w Rozrywka | 1 komentarz

Dziewczyny i gry online

Dostęp do Internetu jest dziś czymś normalnym i niewiele jest domów, w których nie ma możliwości korzystania z sieci. Poza tym coraz nowocześniejszy sprzęt sprawia, że gry posiadają więcej możliwości. Do grupy tych popularnych wkroczyły także gry dla dziewczyn online, których coraz więcej pojawia się na portalach.Jest to specyficzna grupa gier, związanych…

Jest to specyficzna grupa gier, związanych tematycznie z rolą kobiety w życiu, a także z bardzo specyficznym wizerunkiem, jaki jest jej przypisywany. Dlatego gry dla nastolatek tematycznie krążą wokół mody, kosmetyki, fryzjerstwa, czyli ogólnie dbania o własny wygląd, a także wokół prowadzenia domu, opieki nad dzieckiem czy zwierzętami i małej ekonomii. Oczywiście zdarzają sie również bardziej wyszukane gry dla dziewczyn online, które rozwijają nie tylko zmysł estetyczny, ale również intelekt, jednak te ostatnie rzadko kwalifikowane są do tej kategorii, a częściej do kategorii ogólnej.

gry dla dziewczyn online

Foto: pixabay.com

kurs angielskiego online

Foto: pixabay.com

Wiele zależy od prowadzącego portal,…

Wiele zależy od prowadzącego portal, dla którego gry dla nastolatek online mogą stanowić jedynie marginalną kategorię, bo przecież większość administratorów to mężczyźni. Z drugiej strony jest to też zasługa programistów, którzy większość takich gier spłaszczają tematycznie i intelektualnie ograniczając kreatywność gracza do zera.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

One Comment

  1. 29/07/2011

    W internecie coraz więcej powstaje gier online dla dziewczyn. Bardzo fajnie jest tak, że dziewczyny też mogą sobie pograć za darmo w różne gry np. w ubieranie osób.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>