Demoty

Napisane przez dnia 22 lutego, 2014 w Uroda | Brak komentarzy

Domowe sposoby wybielania zębów

Piękny, szeroki, olśniewający bielą zębów uśmiech stanowi jeden z największych atutów zarówno kobiet jak i mężczyzn, dzięki któremu możemy pokonać wszelkie bariery międzyludzkie, zdobyć sympatię innych jak również poznać nowe osoby. Niestety nie każdy z nas może pochwalić się idealnym stanem uzębienia.


nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Nadużywanie kawy, regularnie picie mocnej herbaty,…

Nadużywanie kawy, regularnie picie mocnej herbaty, soków owocowych, nałogowe palenie papierosów, niewłaściwa dieta uboga w produkty mleczne czy nieodpowiednia higiena jamy ustnej mają katastrofalny wręcz wpływ na jakość naszych zębów. W ten sposób bowiem powstają brzydkie, nieestetyczne przebarwienia na płytce nazębnej, które są trudne do usunięcia i odbierają blask naszemu uśmiechowi. Wiele osób, patrząc na gwiazdy kina, muzyki, sportu, a nawet celebrytów marzy o takim uśmiechu i zadaje sobie bezustannie pytanie:” czym wybielić zęby (instytut.pl)?”.

Zwykłe pasty czy płukanki, stosowane podczas codziennej…

Zwykłe pasty czy płukanki, stosowane podczas codziennej pielęgnacji oraz higieny jamy ustnej mają zbyt słabe działanie i nie są w stanie usunąć przebarwień ze szkliwa. Sklepowe półki uginają się od różnorodnych specyfików, preparatów i środków, kosztujących nierzadko nawet fortunę. Wiele osób, nie mając już pomysłu, czym wybielić zęby, decyduje się na profesjonalny zabieg w gabinecie stomatologicznym.

jak rzucić palenie

Foto: pixabay.com

Tymczasem możemy dokonać wybielania zębów w domu samodzielnie bez pomocy specjalisty czy dentysty. Do najpopularniejszych i najbardziej znanych sposobów wybielania zębów w domu należy stosowanie takich produktów, które z pewnością znajdą się w każdej kuchni: sody, soli oraz cytryną. Znane są również metody zwalczania przebarwień. węglem.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>