Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Stomatologia | 3 komentarze

Dobra szczoteczka do zębów

W trosce o codzienną higienę nie tylko ciała, lecz również jamy ustnej staramy się wybierać najlepsze preparaty, dzięki którym swobodnie uzyskamy pożądany efekt. W dbałości o stan zębów i dziąseł ważna jest nie tylko odpowiednia dieta, lecz również ich codzienne mycie, do czego potrzebujemy takich akcesoriów jak pasta i szczoteczka do zębów.Dobra szczoteczka do zębów – galeria

szczoteczka do zębów

Foto: pixabay.com

nieprawidłowa dieta

Foto: pixabay.com

Szczoteczka do zębów powinna stanowić…

Szczoteczka do zębów powinna stanowić nasz nieodzowny atrybut, jeżeli chcemy zachować piękne i zdrowe zęby, a także świeży oddech na długi czas. Warto pamiętać, że szczoteczka do zębów powinna być stosowana z zachowaniem zdrowego rozsądku, gdyż zbyt silne szczotkowanie i ruchy w poprzek mogą wręcz uszkodzić szkliwo i podrażnić dziąsła. Aby szczoteczka do zębów spełnia dobrze swoją rolę powinniśmy myć zęby ruchami okrężnymi połączonymi z wymiataniem, a dodatkowo używać nici dentystycznych i płynów od płukania ust z fluorem. Kupując takie akcesoria jak szczoteczka do zębów warto zwrócić uwagę na rodzaj jak włosia, a także profil, który umożliwi nam dotarcie do trudno dostępny miejsc w jamie ustnej.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

3 Comments

  1. 16/07/2011

    Znam osoby, które w ogóle nie czyszczą zębów albo bardzo rzadko.. po pierwsze szybko weszła próchniaca, a po drugie choroba dziąseł. Warto dbać o higienę jamy ustnej..

  2. 29/07/2011

    Szczoteczka do zębów jest bardzo ważna, ponieważ za pomocą niej dba się o zęby. Trzeba ją wymieniać co dwa miesiące. Mam zamiar kupić sobie elektryczną sukienkę za jakiś czas.

  3. 30/07/2011

    Ja dbam o higienę jamy ustnej. Zawsze rano i wieczorem czyszczę zęby. Odkąd dostałem pod choinkę od żony elektryczną szczoteczkę to czyszczenie zębów nie jest dla mnie nudnym obowiązkiem, a fajną zabawą.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>