Demoty

Napisane przez dnia 4 lipca, 2011 w Medycyna, Uroda | Brak komentarzy

Bolesna menstruacja – leczenie

Bolesna menstruacja to zmora wielu kobiet. Ból, jaki powoduje comiesięczne krwawienie oraz dyskomfort z tym związany sprawia, że wiele pań nie nadaje się do normalnego funkcjonowania. Większość bierze nawet dni wolne od pracy( jeżeli jest taka możliwość ), by pierwszego dnia cały dzień leżeć w łóżku.


http://www.mydziewczyny.pl/artykul/menstruacja-okres-cykl-menstruacyjny/

Foto: pixabay.com

Bolesna menstruacja może mieć wiele powodów…

Bolesna menstruacja może mieć wiele powodów. Zwykle jest to związane ze stanami chorobowymi oraz zmianami anatomicznymi na szyjce macicy. Nic więc dziwnego, że bolesna menstruacja w wielu przypadkach musi być leczona. Bolesna menstruacja w pierwszej kolejności leczona jest poprzez podawanie leków przeciwbólowych. Ich celem jest zmniejszenie działania prostaglandyn odpowiadających za skurcze. Lekarze zalecają, by tabletki zawierające ibuprofen łykać już na trzy dni przed wystąpieniem krwawienia.

Galeria

http://www.clearblue.com/pl/owulacja-miesiaczki.php

Foto: pixabay.com

http://www.everydayme.pl/artykul/bolesna-miesiaczka-mozesz-z-nia-walczyc

Foto: pixabay.com

W ten sposób środki lecznicze przyczynią się do zmniejszenia bólu menstruacyjnego a nawet jego całkowitego wyeliminowania. W wielu przypadkach podaje się również środki lecznicze działające rozkurczowo. Niekiedy kobietom podaje się ziołowe środki o działaniu uspokajającym.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>