Demoty

Napisane przez dnia 16 marca, 2014 w Uroda | Brak komentarzy

Artykuły dla kobiet – wkładki higieniczne

Środki higieny przeznaczone specjalnie dla kobiet to dziś bardzo bogata i szeroka oferta. Obejmuje wiele pozycji asortymentowych o różnorodnym przeznaczeniu, produkty dla różnych grup wiekowych. To także duży wachlarz cen, czyli oferta na miarę potrzeb i możliwości wielu klientek.Są to m…

http://www.mydziewczyny.pl/produkty-always-tampax-discreet/discreet-wkladki-moj-okres/

Foto: pixabay.com

Są to m. in. artykuły takie jak płyny do higieny intymnej, płyny do mycia i kąpieli, demakijażu, ale także produkty takie jak tampony, podpaski czy wkładki higieniczne. Wkładki higieniczne to specyficzny produkt, którego używa coraz więcej kobiet. Choć są podobne do podpasek, zarówno pod względem wyglądu, jak i właściwości, nie stosuje się ich raczej w czasie menstruacji. W przeciwieństwie do tradycyjnej podpaski, wkładki higieniczne są dużo cieńsze, przez ich możliwości absorpcyjne są mniejsze.

Wkładki higieniczne znajdują zastosowanie na…

Wkładki higieniczne znajdują zastosowanie na co dzień. Wiele kobiet docenia komfort, higienę, jaką zapewniają. Ze względu na fizjologię kobiety jest to produkt, który sprawdza się jeśli chodzi o zachowanie świeżości przez cały dzień. Oczywiście można korzystać z wkładek higienicznych również czasie okresu, większość kobiet używa ich jednak tylko jako dodatkowe zabezpieczenie wraz z tamponami. Oferta dostępna dziś w sklepach to bardzo szeroki wybór.

mleczkiem do demakijażu

Foto: pixabay.com

Mamy tradycyjne wkładki higieniczne oraz takie, które pasują kształtem do bielizny typu stringi czy tanga. Klientki chętnie sięgają również po zapachowe wkładki higieniczne, zapewniające dodatkowe poczucie świeżości. Bardzo istotny jest fakt, że wkładki wykonuje się z delikatnych tworzyw, które nie mają działania alergizującego.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>