Napisane przez dnia 31 marca, 2014 w Fitness | Brak komentarzy

Aktywność w trakcie menstruacji

Wiele kobiet rezygnuje z normalnego trybu życia podczas comiesięcznej menstruacji. Nie do końca jest to dobre rozwiązanie, bo przecież okres to nie choroba, więc można normalnie z nim funkcjonować. Dlatego też postarajmy się prowadzić również aktywny tryb życia w tych szczególnych dniach, oczywiście nie przeciążając naszego organizmu.


ćwiczenia podczas okresu

Foto: pixabay.com

Lekarze uważają, że pewne ćwiczenia podczas…

Lekarze uważają, że pewne ćwiczenia podczas okresu są nawet wskazane. Tutaj szczególnie poleca się wszelkiego rodzaju spacery, a nawet bieganie. Tego typu formy aktywności pozwalają nam bowiem wzmocnić organizm, a przy tym mocno go dotlenić.

odwodnienie organizmu

Foto: pixabay.com

Kobieta, która miesiączkuje, często miewa również wahania nastroju oraz nierzadko chciałaby swoją złość wyładować na całym otoczeniu. Zamiast jednakże wdawać się w różne kłótnie ze znajomymi bądź rodziną, warto jest się wybrać na jakieś zajęcia aerobiku. Podskoki, które robimy w takt muzyki pozwolą nam zapomnieć o wszelkich dolegliwościach oraz nieco ukoić nasze nerwy. Świetnym rozwiązaniem też dla wszystkich kobiet jest taniec, a szczególnie dla tych, które raczej nie przepadają za takimi tradycyjnymi ćwiczeniami.

Żeby w trudne dni się wybrać na jakąś przebieżkę po okolicy, czy też zajęcia aerobiku trzeba naprawdę nie lada motywacji. Tymczasem potańczenie możemy również zrealizować w zaciszu własnego domu. Wystarczyłoby włączyć po prostu swoją ulubioną muzykę oraz oddać się takiemu tanecznemu szaleństwu. Pamiętajmy nie traktujmy miesiączki jako pewnej wymówki od ruchu.

Cena waluty

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
CHF - Frank szwajcarski
Wykres kursu waluty CHF

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>